Przygotowanie próbek materiału do testów

Nasza firma ze względu na wieloletnie doświadczenie posiada w swoim gronie szereg specjalistów zajmuje się rozwiązywaniem problemów dotyczących łączenia wszelkich materiałów gdzie "stare technologie" jak spawanie, lutowanie, skręcanie czy nitowanie są zbyt kosztowne, mało estetyczne lub całkowicie nie możliwe do zastosowania.


Służymy swoim doświadczeniem w wdrażaniu urządzeń i materiałów z naszej oferty oczywiście po wcześniejszych niezbędnych próbach i testach. Zakres tego typu prac jest bardzo szeroki i obejmuje od przygotowania zaleceń w formie dokumentacji, późniejszych testów, a na szkoleniu pracowników kończąc.

  Jeżeli potrzebujesz doradztwa, konieczne jest:
 • przedstawienie w formie pisemnej/zdjęć itp. ogólno dostępnych narzędzi problemu jaki jest do rozwiązania
 • jeżeli problem będzie wymagał przysłanie próbek testowych poprosimy o nie i/lub możemy przyjechać do Państwa na miejsce jeżeli elementy są zbyt duże lub wysyłka zbyt kosztowna
 • wycena poszczególnych elementów konsultacji i dokumentów które są potrzebne

  Jeżeli mamy przeprowadzić próby/testy konieczne jest przesłanie:

  • próbek materiałów do łączenia
  • danych kontaktowych do osoby mogącej udzielić szczegółowych informacji
  • wszelkich dodatkowych informacji w formie pisemnej, zdjęć itp. które ułatwią przeprowadzenie testów (można także mailowo)

  W przypadku klei jeżeli są potrzebne atesty np. żywnościowe wykonujemy je do konkretnych złącz wg. przepisów obowiązujących od 2004r.