Najlepsza spawarka do wybranych zastosowań

Aby móc zaoferować najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania oferta naszej firmy jest stale rozszerzana i modyfikowana aby sprostać Państwa wymaganiom. W związku z tym najlepszym sposobem na dobór odpowiedniego urządzenia z bieżącej gamy jest kontakt bezpośredni poprzez telefon bądź e-mail. Zapraszamy!


    Wybór odpowiedniego urządzenia zależy od wielu czynników jak spawany materiał, natężenie, rodzaj, częstotliwość, miejsce i warunki pracy. Poniżej kilka modeli, które będą najlepsze w danej sytuacji lub do danego zastosowania:
  • Bosite-D - profesjonalny model, jeden z najwydajniejszych spawarek tego typu, której użyjemy wtedy gdy będziemy spawać grube ścianki tworzyw np. 7mm drutem 6mm. Dedykowany dla firm usługowych, warsztatów i wykorzystania przemysłowego.
  • AT951 - mimo iż nie jest tak wydajna jak Bosite-D to do prac na stole gdzie precyzja ma duże znaczenie będzie idealna ponieważ sterownik jest oddzielony od rękojeści a w reku trzyma się tylko rączkę z grzałką. Znakomity wybór dla warsztatów lub jako uzupełnienie mocniejszej spawarki.
  • Bosite-S - model o wydajności jak Bosite-S jednak dmuchawa jest oddzielona rękojeści z grzałką dzięki czemu możemy układ dmuchawy powiesić na pasku przy spodniach lub podwiesić nad stołem lub stanowiskiem pracy. Przeznaczona do dużych warsztatów lub na linie produkcyjne.
  • AT-3500 - model o dobrej wydajności i jakości dodatkowo z wyświetlaczem, może służyć i do sporadycznego spawania i zgrzewania oraz wielu innych prac w domowych i hobbystycznych warunkach.
  • Bosite 5001 - najlepszy wybór w swojej klasie, pół automat spawalniczy przeznaczony do prac stricte przemysłowych i ścianek powyżej 6-7 mm. Spawarką ręczną teoretycznie można spawać i ścianki 10mm jednak by wytrzymałość była tak duża jak przy ekstruderze trzeba wykonać kilka spoin spawalniczych obok siebie co przedłuży czas pracy a tak wystarczy jeden "przejazd" z odpowiednim butem formującym.